Що таке фейсліфтиг

У зв'язку з віковими змінами, шкіра стає в'ялою, на обличчі з'являються глибокі зморшки, жирові відкладення, повіки і брови провисають, змінюється овал. Щоб повернути молоде, доглянуте обличчя з підтягнутою шкірою знадобитися фейсліфтинг.

Кругова підтяжка обличчя, підтяжка 2/3 особи, підтяжка середньої третини обличчя здатна відкоригувати всі ознаки старіння.

Показання фейсліфтинг

Перші ознаки старіння помітні, перш за все, на обличчі та шиї: шкіра втрачає еластичність, розтягується і провисає. Це може статися та в 40, і в 50 років, все залежить від індивідуальних особливостей, способу життя і ступеня догляду за собою.

Підтяжка обличчя показаний пацієнтам у разі наявності таких ознак:

  • Надлишок провисаючої шкіри на лобі та щоках.
  • Глибокі зморшки.
  • Опущення латерального кута очей, «мішки» під очима, «гусячі лапки».
  • Опускання куточків брів, губ, тканин щік.
  • Розтягування шкіри на шиї, «подвійне підборіддя».
  • Зміна контуру обличчя.

Відео

Як робиться фейсліфтінг

Існує кілька методик пластичної хірургії з омолоджування обличчя. Хірург, обговорюючи з пацієнтом всі плюси і мінуси, вибирає найбільш ефективну процедуру.

Операція проводиться під загальним наркозом, тривалість до 5 годин, перебування в клініці 1-5 днів.

Різні методики фейслифтинга відрізняються типом розрізу, числом посічених шарів тканин, областю на обличчі, де проводяться процедури, ступенем інвазивності операції.

Кругова підтяжка обличчя рекомендована пацієнтам старше 45 років. Забезпечує відтворення колишніх контурів обличчя та розгладження зморшок. Розріз робиться на лінії волосся перед вушними раковинами і за ними. Надлишки шкіри иссекаются, підтягуються, місця суміщень закріплюються косметичним швом.

SMAS-ліфтинг є найефективнішим. Робиться пацієнтам з хорошою, еластичною шкірою орієнтовно до 45 років. Суть його в глибокій, одночасної підтяжкою шкіри і щільних м'язово-апоневротических структур. Розріз починається від передньої частини вуха і до потиличної частини.

Підтяжка верхньої третини обличчя часто поєднується з блефаропластикою повік. Розріз розташовується в скроневій частині. Одночасно може проводитися корекція брів і видалення зморшок навколо очей.

Для усунення зморшок чола і щік виконується підтяжка верхньої 2/3 частини обличчя. Розрізи виробляються попереду вух і в волосяному покриві.

Фейсліфтінг нижньої 2/3 обличчя призначений для корекції овалу, може поєднуватися з ліпосакції підборіддя. Розріз робиться від вушної раковини і до потилиці.

Чик-ліфтинг середньої зони обличчя усуває носогубні складки і згладжує «слізні» борозни. Розріз проводиться в скроневій частині і під віями нижніх повік.

Глибокий ліфтинг застосовується у пацієнтів з серйозними віковими змінами, які потребують хірургічного втручання в субперіостальні тканини (як правило, після 55-60 років).

Ендоскопічна підтяжка обличчя - сучасна, малоінвазімна технологія. Даний тип операції в основному виконується молодим пацієнтам до 40 років з хорошою шкірою. Застосовується ендоскопічний фейсліфтинг для підтяжки верхньої і середньої третини обличчя. Розрізи незначні - до 1 см, проводяться в лінії волосяного покриву. На допомогу хірурга - оптико-волокнисті ендоскопи з мініатюрною відеокамерою. Пошкодження судин і нервових закінчень знижується до мінімуму. Рубці після загоєння відсутні.

Переваги фейсліфтингу

Фейсліфтінг усуває всі прояви вікових змін. Підтяжка обличчя може проводитися на всьому обличчі або на окремих зонах: верхня, середня або нижня область особи. Після операції пацієнт виглядає на 7-10 років молодше. Омолоджуючий ефект зберігається 5-10 років.

Інструментарій та оснащення

Операція з підтяжки обличчя виконується спеціальними хірургічними інструментами, а також тонкими оптично-волоконними ендоскопами, які вводяться під шкіру через мікророзріз.

Шви зашиваються косметичним швом. Щоб уникнути утворення рубців, зняття швів на обличчі виробляють на 6-7 добу. У той же час в волосяному покриві їх знімають на 12-14 день.

Результат фейслифтинга

Предварительный результат подтяжки лица можно увидеть к концу первого месяца, когда рассосутся гематомы и начнет спадать отечность. Окончательный эффект закрепится через 2-4 месяца и сохранится на долгие годы. Рекомендуется полученный результат поддерживать косметическими процедурами, которые тоже можно получить в нашей клинике.

Післяопераційний і відновний періоди

Тривалість перебування в клініці та тривалість відновного періоду залежать від ступеня втручання і методу проведення операції. Всі докладні дані можна дізнатися на попередній консультації у хірурга.

Узагальнені дані:

  • Перебування в клініці - 1-5 днів.
  • Зняття швів - 6-14 днів після операції.
  • Максимальна набряклість - на 2-3 день, зменшення пухлини і синців від 14 днів до 1-2 місяців.

У післяопераційний період слід ходити в спеціальній асептичної пов'язки, потім необхідно 1-2 тижні носити компресійну маску. Для запобігання розвитку запальних процесів хірург призначає антибіотики. Знеболюючі засоби застосовуються за бажанням пацієнта.

Мити голову краще через 1-3 тижні. Фітнес, басейн тощо. Слід відкласти до моменту повного відновлення.

Питання

Через який проміжок часу можна робити вдруге підтяжку обличчя?

Все залежить від спадковості, структури шкіри, способу життя, клімату і догляду за шкірою обличчя. В середньому чергова підтяжка обличчя може знадобитися через 10 років.

В якому віці потрібно робити фейсліфтинг і як довго збережеться ефект?

Вирішальним фактором для пластики служить не вік пацієнта, а стан шкірного покриву.

Повноцінний фейсліфтинг обличчя і шиї має довготривалим естетичним ефектом не менше 5-10 років.

Основна інформація про фейсліфтінг

Показання

Бажання омолодити обличчя, прибрати зморшки, мішки під очима, підтягнути брови, повіки, позначити овал обличчя

Результат

Омолодження особи, видалення зморшок, мішків під очима, коригування опущених брів, овалу обличчя, підтяжка куточків очей

До операції

Вікові зміни, старіння шкіри обличчя і шиї

Після операції

Омолоджуючий ефект, обличчя виглядає на 10 років молодше


Переваги методу

Гарантований омолоджуючий ефект без верхнього обмеження віку

Може поєднуватися

З блефаропластикою, ліпофіллінг, ліпосакції підборіддя


Інструментарій і оснащення

Хірургічні інструменти, ендоскопічне обладнання і препарати від провідних світових виробників на підставі діючих ліцензій

Час проведення

Продолжительность процедуры

до 5 годин

Анестезія

Місцева У комбінації із загальним наркозом
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1-5 діб

Повернення до активної діяльності

7-14 днів

Повне відновлення

1-2 місяців


Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, . Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Гришин Євген Леонідович

Хірург вищої категорії 22-річний досвід роботи

Трембач Олександр Михайлович

Онкохірург, пластичний хірург, Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії

Лавриненко Наталія Миколаївни

Пластичний хірург, косметолог

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Десятки пацієнтів звертаються в клініку «Роміталь» з метою поліпшити свою зовнішність. Омолоджуючий ефект після фейслифтинга приголомшливий. Пацієнт виглядає набагато молодше за свій біологічний вік. Все це завдяки високій кваліфікації хірургів і накопиченого ними досвіду. Багато лікарів пройшли стажування за кордоном, мають публікації в медичних журналах, їм присуджені звання і нагороди. У клініці проводяться процедури омолодження, лікувальні та косметологічні заходи. Увага персоналу, досвід хірургів і оптимальні ціни дозволяють всім відвідувачам змінити себе на краще