Гіменопластика або відновлення дівочої пліви

ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ


Лазерне шліфування шкіри є дуже глибоким пілінгом, під час якого проводиться повне зняття епідермісу і частково дерми. Тільки такий глибокий вплив дозволяє максимально ефективно вирівняти рельєф шкіри, видалити глибокі зморшки, позбутися рубців та шрамів.

Лазерне шліфування дає неперевершені результати при видаленні рубців, шрамів, стрій та розтяжок. Завдяки використанню технології високоточного контролю глибини лазерного променя, ризики ускладнень при проведенні процедури зведені до нуля.


Показання для проведення лазерного шліфування:

  • в’ялість шкіри
  • нерівний рельєф
  • розширені пори
  • зморшки
  • сліди постакне, шрами
  • неестетичні новоутворення на шкірі

проведення

Під час процедури лазерний промінь «випаровує» поверхневий шар шкіри, а також прогріває глибокі шари дерми, впливаючи на процеси, що відповідають за стимуляцію синтезу колагену та еластину. Таким чином, старі ороговілі клітини видаляються, а на їхньому місці утворюється нова, гладка, «молода» шкіра.

Після лазерного шліфування спостерігається виражений ефект омолодження, розгладжуються зморшки, зникають розширені пори, шкіра стає гладкою, рівною і щільною, покращуються її оптичні властивості.

Лазерне шліфування

від 950 грн.
Вартість усіх послуг в клініці “РоміТаль”

Реабілітація та догляд

Період відновлення після лазерного шліфування займає 1-2 тижні. Спочатку шкіра виглядає ніби сильно засмаглою, потім покривається скоринкою, яка поступово відлущується.

У період реабілітації дотримуйтесь інструкцій лікаря. Не травмуйте місце обробки. Захищайте область від сонця. Утримайтеся від лазні, сауни, басейну. Не перегрівайтеся при прийнятті душа. Відмовтеся від масажу та будь-якого трущого впливу на зону, яка була відшліфована. З появою скоринок не можна їх відлущувати. Шкірний клапоть повинен зажити і зійти самостійно.

Перший ефект у вигляді покращення кольору Ви побачите відразу після закінчення періоду реабілітації. Надалі ефект наростатиме протягом 3 місяців за рахунок стимуляції синтезу колагену.