Висічення кліторного капюшона
Клітор – це найчутливіший статевий орган жінки. Він має будову, схожу з чоловічим статевим органом: є головка, вуздечка, ніжки і капюшон. Завдяки присутності близько 8 тис. нервових закінчень клітор можна назвати головною ерогенною зоною жінки. Однак не завжди жінка отримує приємні відчуття під час статевого акту, де саме клітор є джерелом проблеми. Одним з основних винуватців може бути капюшон клітора. Це свого роду кишенька, яка захищає голівку клітора від непотрібних непорозумінь і зіткнень. Сексуальне збудження викликає вихід головки клітора вперед. А ось якщо капюшон дуже великий, цього не відбувається. Крім того, що жінка не отримує сексуального задоволення, зайва тканина в цьому місці може заважати під час носіння нижньої білизни або купальника.У такому випадку фахівці рекомендують провести нескладну і безболісну операцію з видалення шкірного капюшона.
Показання:
- Досить виражений клітеральний капюшон;
- Травми, після яких залишилися рубці;
- Розташування клітора глибоко в тканинах;
- Надлишок слизової біля піхви, яке утворює багато складок.
Підготовка та проведення
Спеціаліст проводить огляд на гінекологічному кріслі. При необхідності пацієнт направляється до інших лікарів, якщо є інші захворювання.Щоб процедура була максимально безболісною і безпечною, операція проводиться з застосуванням сучасної місцевої анестезії. Метод радіохвильової хірургії дозволяє виключити крововтрату, а також травми і порізи. Тривалість операції – 20-40 хвилин. Після видалення зайвої тканини капюшон стає менше. При цьому сам клітор і нервові закінчення залишаються в повному порядку. Загоєння відбувається швидко і без ускладнень.
Лазерна пластика капюшона клітора (без вартості анестезії)
від 14 800 грн.
Результат та відновлення
Пацієнтка може відчувати больові відчуття в зоні проведення операції. Також може бути невелика набряклість тканин, гематомкі перші 2-3 дні. Зазвичай після закінчення цього періоду більша частина пацієнток повертається до звичного способу життя.Повністю функціональність клітора відновлюється через 2-3 тижні. До цього варто виключити статеві контакти, відвідування басейну, сауни, фізичні навантаження і застосування гігієнічних тампонів. Також не варто їздити на велосипеді, займатися верховою їздою, важкою атлетикою. Не забувати проводити щоденну гігієну ділянки після операції, щоб уникнути попадання інфекцій.