Лазерне обрізання крайньої плоті (циркумцизія)
Циркумцизія (“обрізання”) – це хірургічна процедура висічення або повного видалення крайньої плоті у статевого члена чоловіка з релігійних причин чи медичних показань. Медичні дослідження свідчать про зниження ракових захворювань статевих органів після циркумцизії як у чоловіків, так і у жінок, які мали з такими чоловіками сексуальні стосунки.
До медичних показань відносяться парафімоз, фімоз, хронічний баланопостит, папіломи (кондиломи) крайньої плоті, які не піддаються консервативному лікуванню.
- Фімоз – це звуження крайньої плоті, що не дозволяє розкрити препуціальну порожнину та оголити голівку статевого члена. Іноді фімоз може призводити навіть до повної затримки сечі.
- Парафімоз – це здавлювання головки статевого члена, дещо відсунутою назад, його ж крайньою плоттю. Цей стан досить важкий і неймовірно небезпечний і може призвести до припинення кровопостачання головки статевого члена та розвитку відмирання тканин.
- Баланопостит – запалення крайньої плоті і головки статевого члена, викликане інфекцією і, у цьому випадку, теж потрібне обрізання для повного одужання.
Підготовка та проведення
Перед обрізанням необхідна певна підготовка. Щоб уникнути попадання інфекції в зону операції, потрібно збрити волосся на лобку. Операція проводиться протягом 1 години під місцевою анестезією. На крайній плоті “намічається” лінія обрізання, щоб шкіра була відокремлена симетрично та мала естетично привабливий результат. Потім проводиться висічення шкіри і відділення внутрішньої частини крайньої плоті. Краї рани зіставляються косметичними швами, після чого на післяопераційну область накладається стерильна пов’язка для захисту від забруднення та запобігання набряку. Використання під час операції сучасного лазерного обладнання дає можливість більш обережно та безкровно зробити необхідні маніпуляції, точково впливаючи на тканини, не торкаючись зайвих зон і не травмуючи їх.
Лазерне обрізання крайньої плоті (циркумцизія)
від 14 000 грн.
Результат та відновлення
Після операції голівка статевого члена звільняється від навислих тканин, що полегшує сечовипускання, знижує ризик інфікування статевими інфекціями та мінімізує ймовірність розвитку ракових захворювань. У післяопераційному періоді після лазерного обрізання, як правило, немає необхідності приймати знеболювальні та антибактеріальні препарати.
Для кращого загоєння рани необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря. До повноцінної фізичної активності можна повертатися через 7 – 10 днів, а до статевого життя – через 3-4 тижні після операції.