Оперативне лікування варикоцеле (ОПЕРАЦІЯ МАРМАРА)
Варикоцеле – це варикозне розширення вен насіннєвого канатика. Захворювання дуже поширене, може спостерігатися у 20 % чоловіків. Рекомендується оперативне лікування. Варикоцеле ділять на 2 типи:
- безсимптомне (не проявляється відкрито та не турбує пацієнта);
- симптоматичне (ниючі та тягнучі болі в мошонці, атрофія яєчка), безплідність (варикозно розширені венозні судини порушують відтік крові з яєчка, внаслідок чого температура в мошонці підвищується, і порушується процес сперматогенезу).
В залежності від проявів розширення вен існують 4 ступеня ідентифікації варикоцеле:
- 1 ступінь – вени не промацуються за допомогою пальпації, їх можна виявити тільки за допомогою УЗД з допплером;
- 2 ступінь – вени можна виявити в положенні стоячи при пальпації та УЗД;
- 3 ступінь – вени можна виявити як у положенні стоячи, так і в положенні лежачи;
- 4 ступінь – вже при первинному огляді лікар чітко візуалізує варикозно розширені вени.
Підготовка та проведення
Через невеликий розріз виділяють насіннєвий канатик. Усі розширені вени, які оточують канатик, перев’язуються. Рана пошарово зашивається косметичним швом.
Цей метод застосовується для нормалізації венозного відтоку. Таким чином, створюються штучні шляхи відтоку крові від яєчка.
Операція Мармара – це мікрохірургічне втручання, яке ефективно усуває причини чоловічої безплідності: розріз не перевищує 2-3 см у довжину та 3-4 см у глибину, шрам візуально не помітний. Операція варикоцеле методом Мармара проводиться за допомогою мікрохірургічних інструментів, що дозволяє:
- Оперувати у амбулаторних умовах.
- Скоротити час операції та реабілітаційний період.
- Практично виключити ризики ускладнень та рецидивів.
- Поліпшити показники спермограми та усунути причину чоловічої безплідності.
Оперативне лікування варикоцеле (ОПЕРАЦІЯ МАРМАРА)
від 21 000 грн.
Результат та відновлення
Операція методом Мармара вважається «ЗОЛОТИМ СТАНДАРТОМ» усунення варикоцеле.
У перші години після операції пацієнт перебуває під наглядом лікаря у післяопераційній палаті. Якщо стан прооперованого добрий, його відпускають додому. Шви знімають на 7-9-й день. У післяопераційному періоді призначається курс терапії.
До звичайного способу життя після мікрохірургічного втручання пацієнт може повернутися через 2-3 дні. Виняток на відновлювальному етапі складають важкі фізичні навантаження та статеве життя. Від цього варто утриматися протягом двох тижнів.